Sold at Auction: staand horloge in wortelnoten gefineerde kast en rustend op klauwpoten, het uurwerk uitgerust met vo
Sold at Auction: Amsterdams staand horloge in wortelnoten gefineerde kast met klauwpoten en inlegwerk, het uurwerk ui
Een gefineerde mahoniehouten staande klok. Het deurtje versierd met ingelegde schelp. XIXe eeuw. – Jordaens N.V. Veilinghuis
Een miniatuur staand horloge met maanstand in wortelfineer kast, "John Smith, London", vermoedelijk Warmink, Holland 20e eeuw | Miniature, Antiek, Maanstanden